وبلاگ خبری و فروشگاهی ساتاپلاس
0

بیمه ما

بازدید 151

بیمه ما

شرکت بیمه ما یکی از شرکت‌های بیمه خصوصی کشور است که به‌عنوان یک شرکت سهامی عام از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت بنا بر مجوز بیمه مرکزی ایران اجازه صدور و ارائه انواع خدمات بیمه‌ای از قبیل بیمه آتش‌سوزی، مسئولیت، مهندسی، نفت و انرژی، اشخاص و عمر انفرادی، اشخاص گروهی، اتومبیل و باربری و هواپیما را دارد.

ده درصد سهام این شرکت متعلق به بانک ملت و شرکت گروه مالی ملت و پانزده درصد آن هم متعلق به کارکنان بانک ملت (تعاونی اعتبار کارکنان بانک ملت و تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت است. مابقی سرمایه شرکت نیز از سوی چند شرکت سرمایه‌گذاری و اعتباری در زمینه فناوری و صنایع نفت از جمله شرکت گروه توسعه مالی مهرآیندگان، شرکت تعاونی خردمندان صابرعصر، شرکت مدیریت سرمایه آتیه‌خواهان و … تامین شده است.

در رتبه‌بندی اعلام شده در سال ۹۶ و بر اساس داده‌های صورتهای مالی مربوط به سال مالی ۹۵، این شرکت بیمه‌ای با کسب رتبه ۱۵۱ یکی از شرکت‌های برتر ایران در میان دویست شرکت بود. طبق اعلام رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی در سال ۱۳۹۶ شرکت بیمه ما بالاترین نسبت توانگری را در میان شرکت‌های بیمه در سرزمین اصلی به خود اختصاص داده‌ و در حال حاضر نیز سرمایه شرکت چیزی نزدیک به ۱۰۰۰ میلیارد ریال است.

ایجاد شبکه توزیع گسترده برای ارائه هرچه بهتر خدمات بیمه‌ای در دو بخش بیمه‌های زندگی و غیر زندگی در سراسر کشور یکی از اهداف شرکت بیمه ما بوده و هست. درحال حاضر نیز شرکت بیمه مذکور با بیش از ۴۰ شعبه و ۲۰۰۰ نماینده در سراسر کشور دارد که در انواع رشته‌های بیمه فعالیت می‌کنند.  این شرکت همچنین به‌منظور در جهت توسعه و تعمیم فرهنگ بیمه با ارائه مشاوره کارشناسانه در امر بیمه‌گری و برای عرضه پوشش‌های بیمه‌های خرد با قیمت‌های ارزان و پوشش‌های بیمه های کلان با قیمت‌های رقابتی، اقدام به طراحی و ارائه طرح‌های نوین بیمه‌ای و با اتکا به فناوری‌های نوین اطلاعاتی کرده است.

یعنی علاوه بر انجام عملیات بیمه‌ای مستقیم در انواع رشته‌های بیمه (از جمله آتش‌سوزی، اتومبیل، مسئولیت، مهندسی، انرژی، اشخاص، عمر و سرمایه‌گذاری، باربری، درمان، حوادث)، تحصیل پوشش بیمه‌های اتکائی در داخل یا خارج از کشور در رابطه با بیمه‌های صادره در چارچوب ضوابط بیمه مرکزی ایران و همین‌طور قبول بیمه‌های اتکائی از موسسات بیمه داخلی یا خارج از کشور در حدود مقررات مربوط، مشروط بر رعایت ظرفیت نگهداری شرکت و ضوابطی که بیمه مرکزی اعلام می‌کند، هم در دستور کار شرکت بیمه ما قرار دارد.

این شرکت با سرمایه‌گذاری از محل سرمایه، ذخائر و اندوخته‌های فنی و قانونی در چارچوب ضوابط شورای عالی بیمه، یکی از فعال‌ترین شرکت‌های بیمه‌ای در کشور است که چتر حمایتی گسترده‌ای برای بیمه‌گذار ایجاد می‌کند و به همین دلیل هم چندین و چند تقدیرنامه و تندیس در کارنامه کاری خود دارد. برخی از این افتخارات عبارتند از:

  • جایزه ملی مدیریت ایران
  • جایزه استاندارد ۳۴۰۰۰
  • تندیس روابط‌عمومی برتر صنعت بیمه
  • جایزه ملی محیط‌زیست
  • لوح تقدیر حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید